Hayır. İlan edilen ücretler sadece öğrenim hizmetini kapsamaktadır. 

Üniversitemize ait yurt bulunmamaktadır.

Başlıca amacımız Üniversitemizde eğitim gören ve çalışan engelli bireylerin akademik ve toplumsal yaşama katılımlarında fırsat eşitliği yaratmak ve kampüsümüzü fiziksel, akademik ve sosyal olanakları ile engelsiz bir yaşam alanı haline getirmektir. Engelli Destek Birimi'nin daha verimli çalışabilmesi ve hedeflerine ulaşabilmesinde gerek çalışanlarımızın, gerek öğrencilerimizin katılımı büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple; çalışmalarımıza destek vermek isteyen, bizlere katılmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Evet var. Bu burs, Üniversitemiz bünyesinde yürütülen Spor branşları dahilinde koşulları taşıyan öğrencilere verilir.

Evet var. Doğuş Üniversitesinde spor olanakları oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Mevcutta on sekiz spor takımı bulunan üniversitemizde, öğrenci talepleri doğrultusunda ve ihtiyaca göre yeni takımlar kurulmakta ve üniversiteler arası şampiyonalarda yarışmaları için olanaklar sağlanmaktadır. 

  1. Mezunları En Kolay İş Bulan Üniversiteler arasında
  2. Organize Sanayi İşbirliği ile Staj ve İş İmkanı
  3. Ücretsiz Çift Anadal Yandal İmkanı
  4. Öğrencilerimize İdari Alanlarda Asistan Öğrenci Olarak Çalışma İmkanı
  5. Atölye, Laboratuvar ve Kuluçka Merkezi Altyapısı ile Öğrencilere Girişimcilik Desteği
  6. Teknoloji Transfer Ofisi İleri Teknoloji Uygulama ve İnavasyon Merkezleri ile Araştırma Odaklı Bir Üniversitedir.
  7. Mezunlara Özel %50 İndirim ile Yüksek Lisans ve Doktora İmkanı
  8. Erasmus + Programı Kapsamında Dünyanın Farklı Ülkelerinde Öğrenim ve Staj Fırsatı
  9. Klüpler, Sosyal Aktiviteler ve Spor Alanındaki Başarılar
  10. Introdouce Projesi ile ‘ PROJENİ GETİR BURSUNU KAP’

Doğuş üniversitesi staj olanağı ve iş imkanı olarak; Dudullu OSB ile Bilimsel - Kültürel - Sanatsal alanlarda iş birliği içerisinde staj ve iş imkanı sağlıyor.

Erasmus Değişim programı kapsamında Avrupa’da bulunan 19 ülke 78 üniversite ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Dou Teknoloji Merkezinde Projeleriniz Hayata Geçiyor!

DOU – Teknoloji Takımı, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan araç teknolojileri üzerine Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerinde bulunmak ve ilerleyen süreçte yerli araç üretimine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Innovasyon merkezlerinde dünya ülkelerinde ağırlıklı olarak kullanılan fosil yakıtlara olan bağımlılığı azaltmak, bunun için yeni alternatif kaynaklar bulmak ve çevre dostu, yaşam standartlarını yükselten projeler üretmektedir.  Ayrıca, önemli teknolojiler arasında gösterilen ve günümüz dünyasının da hızla önem kazanan otonom teknolojileri, İHA-SİHA ve savunma teknolojileri üzerine projeler geliştirmek ve katkı sağlamaktır. DOU Teknoloji Merkezi’nde, üniversitemiz öğrencileri ticarileşmesini ön gördükleri projelerini hayata geçirmek için çalışma imkânı sunuyoruz.

Dou Teknoloji Merkezinde bizimle çalışmaya başlayan start-up’lar :

Steppe Games: Bilgisayar ve mobil oyun sektörüne odaklanmıştır.

Plantric: Geliştirilen kompostlama makinesi sayesinde kısa sürede organik atıklardan toprak için verimli olan kompost üretmek.

GastroWork:  deneyim farketmeksizin 5 yıldızlı otellerde, kurumsal restoranlarda iş imkânı sağlayan bir topluluktur. Öğrenci arkadaşlarımızı en düşük seviyeden işe başlatarak 1 yıl içerisinde 10'dan fazla otelde ve restoranda deneyim sağlayarak ayrıca yapacağımız etkinlikler, workshoplar ve seminerler ile gelişimine katkı sağlamayı misyon edinmiştir.

Future Visions: Unisoc, üniversite öğrencileri ve akademik personelin hayatını kolaylaştırmayı, üniversiteler içinde bulunan akademik ve idari birimlerin işleyişini rahatlatmayı amaçlayan bir sosyal medya ve otomasyon uygulamasıdır. Uygulamanın çıkış noktası, öğrenci-öğrenci kulübü-kurum arasındaki iletişim sorununu gidermek, üniversite içi ve üniversiteler arasında sosyalleşmeyi desteklemek ve bürokrasiyi hızlandırmaktır.

x

Bize Ulaşın

Select a choice