Ödeme Koşulları

Üniversitemizde kamu ya da özel sektörde faaliyet gösteren kurum / kuruluşlara özel indirim uygulamamız bulunmamaktadır.

 

Burslarımız ve indirimlerimiz lisans bölümleri için 4+1 , önlisans bölümleri için ise 2+1 yıl süresince geçerlidir.

Not ortalamanın düşmüş olması burs ve indirimlerini etkilemez.

Hayır, devamsızlık sebebi ile dersten kalırsan burs ve indirimlerini kaybetmezsin.

Doğuş Üniversitesi Öğrenci Burs, İndirim ve Destek Yönergesi için Tıklayınız

Hayır, burs ve indirimleriniz yaz öğretimini kapsamamaktadır.

Evet. Her iki kardeşin de yeni kayıt ve kayıt yenileme yaptırmaları halinde her ikisine de %10 kardeş indirimi uygulanmaktadır.

Hayır, ilk taksiti kayıt esnasında ödemek zorunda değilsiniz. Kayıt ücretinin tamamını kayıt işlemleri esnasında, 10 eşit taksit şeklinde bankanın belirlediği ödeme takvimi ile belirtilen tarihlerde aydan aya ödeyebilirsiniz.

Hayır. Mali kayıt her sene www.dogus.edu.tr adresinden ilan edilen tarihlerde ve belirtilen yıllık ücret üzerinden yapılmaktadır. Dönemlik ödeme kabul edilmemektedir.

Yıllık kayıt ücretinin tamamının kayıt esnasında yatırılması halinde %5 peşin ödeme indirimi uygulanmaktadır. Erken kayıt indirimi uygulaması yoktur.

Evet. “pos.dogus.edu.tr” adresinden öğrencinin okul numarası ve TC kimlik numarası (otomasyon şifresi) ile birlikte girilerek ödeme birden fazla kredi kartı ile yapılabilmektedir. Sanal pos ile yapılan ödemelerde mali kaydın tamamlanabilmesi için yıllık ücretin tamamının ödenmesi zorunludur.

Hayır. Gerek kredi kartı ile gerekse banka ödeme tablolarında vade farkı alınmamaktadır.

Hayır. Ancak “pos.dogus.edu.tr” adresinden online ödeme yapılabilmektedir.

Hayır. Üniversitemiz çek ya senet kabul etmemektedir.

Hayır. Öğrenci velisi, anlaşmalı bankaların Türkiye’deki tüm şubelerinden, sadece öğrenci numarasını söyleyerek taksitlendirme tablosunu oluşturabilir. ( Yeni kayıt olacak öğrencilerimizin, öğrenci numarasını öğrenebilmek için mutlaka ön kayıt formunu doldurulması gerekmektedir.)

Ödeme yapmakla kayıt işlemini tamamlamış olmasınız. Kayıt esnasında istenilen evraklarınızı şahsen yerleşkemize gelerek teslim etmeniz gerekmektedir.

x

Bize Ulaşın

Select a choice