Ödeme Koşulları

Üniversitemizin anlaşmalı olduğu kurumlar aşağıdaki gibidir.

 • Birey Eğitim Kurumları
 • Final Eğitim Kurumları
 • Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları
 • Sınav Eğim Kurumları
 • Limit Eğitim Kurumları
 • Pratik Hafıza Eğitim Kurumları
 • Sancaktepe Fen Bilimleri Eğitim Kurumları 
 • Bandırma Özel Uğurlu Fen Bilimleri Kişisel Gelişim Kursu Kurumları
 • Özel Ümraniye Uğurlu Fen Bilimleri Uğurlu Eğitim Anadolu Lisesi
 • Ümraniye Fen Bilimleri Eğitim Kurumları 
 • Çengelköy Fen Bilimleri Kurs Merkez Kurumları 

Not: Doğuş Üniversite’ne 2023 YKS ile tercih yapmış, lise/özel öğretim kursu öğrencelerimize, ilk beş (5) tercihinde yerleşip Doğuş Üniversite’ne kayıt yaptırmaları halinde; Bilgisayar mühendisliği (İngilizce), Psikoloj (Türkçe/İngilizce), Yazılım Mühendisliği bölümleri dışında; Ücretli bölümlere kayıt olunması halinde ; Lisans Programları ve Ön Lisans Programları için % 30 indirim uygulanacaktır. %50 burslu bölümlere kayıt olunması halinde se; %10 indirim uygulanacaktır. Okul/Özel Öğretim Kursu mezunlarına özel olarak uygulanacak ek indirim; ÖSYM yerleştirmeler ve öğrencinin faydalanacağı diğer indirimlerden sonra kalan bedel üzerinden uygulanacaktır

ÖSYM tarafından kazanılan burs ve indirimler;  lisans bölümleri için 4+1 , önlisans bölümleri için ise 2+1 yıl süresince geçerlidir.

Not ortalamasının düşmesi nedeniyle burs ve indirimler kesilmez.

Devamsızlık sebebi ile dersten kalınması durumunda burs ve indirimler kesilmez.

Doğuş Üniversitesi Öğrenci Burs, İndirim ve Destek Yönergesi için tıklayınız

Burs ve indirimler yaz öğretimini kapsamamaktadır.

Her kardeşin de aynı yıl için yeni kayıt ve/veya kayıt yenileme yaptırmaları halinde her ikisine de %10 kardeş indirimi uygulanmaktadır.

Hayır, ilk taksiti kayıt esnasında ödemek zorunda değilsiniz. Kayıt ücretinin tamamını kayıt işlemleri esnasında, 8 eşit taksit şeklinde bankanın belirlediği ödeme takvimi ile belirtilen tarihlerde aydan aya ödeyebilirsiniz.

Dönemlik ödeme işlemi yapılamamaktadır. Ödeme işlemleri yıllık ücret üzerinden yapılmaktadır.

“pos.dogus.edu.tr” Adresinden öğrencinin okul numarası ve otomasyon şifresi (TC kimlik numarası) ile birlikte girilerek peşin ödeme işlmeleri birden fazla kredi kartı ile yapılabilmektedir. Sanal pos ile yapılan ödemelerde mali kaydın tamamlanabilmesi için yıllık ücretin tamamının ödenmesi zorunludur.

Evet, gerek kredi kartı ile gerekse banka ödeme tablolarında vade farkı uygulanmaktadır.

 

 Mail Order uygulaması yoktur. “pos.dogus.edu.tr” adresinden online ödeme yapılabilmektedir.

Kayıt ücretleri için çek ya da senet kabul edilmemektedir.

Öğrenci velisi, anlaşmalı bankaların Türkiye’deki tüm şubelerinden, sadece öğrenci numarasını söyleyerek taksitlendirme tablosunu oluşturabilir.

(Yeni kayıt olacak öğrencilerimiz öğrenci numarasını  www.dogus.edu.tr adresinden yayınlanan duyurularda belirtilen linkten öğrenebilirler.)

İlk taksiti kayıt esnasında ödemek zorunda değilsiniz. Kayıt ücretinin tamamını kayıt işlemleri esnasında, üniversitemiz tarafından ilan edilen taksit sayısı şeklinde bankanın belirlediği ödeme takvimi ile belirtilen tarihlerde aydan aya ödeyebilirsiniz.

x

Bize Ulaşın

Select a choice