Üniversite Sekreterlikleri ve Özel Kalemler

Özel Kalemler

Ad SoyadUnvanE-Posta
Emel ÇAKMAZMütevelli Heyeti Başkanlığı Özel Kalemiecakmaz@dogus.edu.tr
Nevin DEMİRCİRektörlük Özel Kalemindemirci@dogus.edu.tr
Şebnem UZERRektör Danışmanı Özel Kalemisuzer@dogus.edu.tr

Üniversite Sekreterlikleri

Ad SoyadUnvanE-Posta
Gözde İNANÜniversite Sekreterliği Koordinatörüginan@dogus.edu.tr
Ebru SEVİMLİÜniversite Sekreterliği Koordinatör Yardımcısıeyorudu@dogus.edu.tr

Fakülte Sekreterlikleri

Ad SoyadUnvanE-Posta
Zuhal SEVENFen-Edebiyat Fakültesi Sekreterizseven@dogus.edu.tr
Pınar KAYHAN UNUTURİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteripkayhan@dogus.edu.tr
Hilal TOKSÖZMühendislik Fakültesi Sekreterihtoksoz@dogus.edu.tr
Yasemin KÜÇÜKTORUNHukuk Fakültesi Sekreteriykucuktorun@dogus.edu.tr
Pınar ÇELİK BATOVASanat Tasarım Fakültesi Sekreteripbatova@dogus.edu.tr

Meslek Yüksekokulu

Ad SoyadUnvanE-Posta
Yağmur EKİZOĞLUMeslek Yüksekokulu Akademik ve İdari İşler Sorumlusuyekizoglu@dogus.edu.tr
Seda KILIÇMeslek Yüksekokulu V. Sekreteriskilic@dogus.edu.tr
Pınar VEZİRMeslek Yüksekokulu Sekreter Yardımcısıpvezir@dogus.edu.tr

Yabancı Diller Birimi

Ad SoyadUnvanE-Posta
Özge ŞEKER KARABULUTYabancı Diller Birimi Sekreterioseker@dogus.edu.tr

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü

Ad SoyadUnvanE-Posta
Meltem ÜÇKARDEŞLisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü Sekreterimuckardes@dogus.edu.tr
Selin ÜNALLisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü Sekreterisunal@dogus.edu.tr