Ücretler ve Ödeme Koşulları

MALİ KAYIT İŞLEMLERİ (YENİ KAYIT + KAYIT YENİLEME)

1-) PEŞİN ÖDEME SEÇENEKLERİ

a-) KREDİ KARTI İLE ONLINE ÖDEME: Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World, Combo özellikli kredi kartları ile pos.dogus.edu.tr adresi üzerinden öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi tek çekim olarak gerçekleştirilebilmektedir. İnternet ödemesine kapalı olan kredi kartları ödemeleri Çengelköy ve Dudullu Yerleşkelerinde yapılmaktadır.

b-) BANKA ARACILIĞIYLA: Türkiye genelindeki tüm; Türk Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası ve Denizbank şubelerinde öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

2-) TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ:

a-) KREDİ KARTI İLE ONLINE ÖDEME: Bonus, Card Finans, Maximum, Combo, Paraf, World (Albaraka World Hariç) özellikli kredi kartları ile pos.dogus.edu.tr adresi üzerinden öğrenci numarasıyla yeni kayıt mali işlemini 7 taksite kadar, kayıt yenileme mali kayıt işlemini 6 taksite kadar yeterli limiti bulunan kredi kartları ile vadeli ödeme yapılabilmektedir. İnternet ödemesine kapalı olan kredi kartları ödemeleri Çengelköy ve Dudullu Yerleşkelerinde yapılmaktadır.

b-) BANKA ARACILIĞIYLA: Türkiye genelindeki tüm; Türk Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası ve Denizbank, şubelerinde öğrenci numarası ve bankanın talep ettiği şartları taşıyacak ödeme velisi ile vadeli mali kayıt işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

**Ö N E M L İ ** HAVALE YAPAN ÖĞRENCİLER AÇIKLAMA KISMINA *AD SOYAD - OKUL NUMARASI* MUTLAKA YAZMALIDIR! 

HESAP SAHİBİ: DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
- TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB)
  Şube: Beylikdüzü E-5 Şubesi
  IBAN: TR75 0003 2000 0000 0017 0219 74

- YAPI KREDİ BANKASI
  Şube: Suadiye Şubesi
  IBAN: TR51 0006 7010 0000 0095 7642 73

**Ö N E M L İ ** HAVALE YAPAN ÖĞRENCİLER AÇIKLAMA KISMINA *AD SOYAD - OKUL NUMARASI VE T.C KİMLİK NUMARASINI * MUTLAKA YAZMALIDIR! 

 

* Online Ödeme Yapmak için tıklayınız

* Muhasebe Müdürlüğü'ne  muhasebeogrenci@dogus.edu.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.