ENGLISH    
   
 
   
  Doğuş Üniversitesi Öğrencileri İçin
  Aday Öğrenciler İçin
  Ücretler
   
 
   
  Site Haritası
  Ulaşım Bilgileri
  Telefon Rehberi
  İletişim Bilgileri
 
 
Haberler
 
2017-2018 Normal Dönem Öğrencileri Mali Kayıt Yenileme Bilgilendirmesi
 
Peşin Ödeme: Yıllık ücreti akademik yıl başında peşin ödeme indirimden yararlanarak ödemek isteyen velilerimiz, kendilerine en yakın Yapı Kredi, TEB veya Denizbank şubelerine giderek öğrencinin okul numarasını söylemeleri yeterlidir. Sistem üzerinden çıkacak olan tutarı yatırmaları halinde öğrencinin Mali kaydı otomatik olarak yenilenmiş olur. Öğrenci mali kaydının yenilendiğini obs.dogus.edu.tr adresine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak ders kaydı sayfasından da kontrol edebilir. 
Ayrıca yine öğrencinin okul numarası ve otomasyon şifresi ile birlikte pos.dogus.edu.tr adresinden kredi kartı veya banka kartı kullanılarak tek çekim olarak ödeyebilmektedirler.

Taksitli Ödeme: 
1 - Kredi kartı ile ödeme: Öğrencinin okul numarası ve otomasyon şifresi ile birlikte                                   
pos.dogus.edu.tr adresine girilerek yıllık ücreti Garanti Bonus, Denizbank Bonus, Yapı Kredi World, Vakıfbank World, İş bankası Maximum, Paraf veya Card Finans özelliği bulunan kartlar ile 9 taksite kadar taksitlendirilebilmektedir.

2 - Banka Ödeme Tablosu ile Ödeme:  Yıllık ücreti banka ödeme tablosu ile taksitlendirmek isteyen velilerimiz, kendilerine en yakın Yapı Kredi, TEB veya Denizbank şubelerine giderek öğrencinin okul numarasını söylemeleri yeterlidir. Sistem üzerinde çıkacak olan yıllık tutarı ödeme tablosu ile 9 taksite kadar taksitlendirebilirler.

Not: Okul Muhasebesinde kesinlikle nakit para, çek, senet alınmamaktadır.

 
 
 
 
 
Adres: Acıbadem, Kadıköy, 34722 İstanbul   Tel: 444 79 97    Faks: 0(216) 327 96 31   E-Posta: info@dogus.edu.tr    |   Bilgi Edinme Birimi
Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mh. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul  Tel: 444 79 97  Faks: 0(216) 327 96 31
© Copyright 2011 Doğuş Üniversitesi - Designed by