Tarih: 31 Ekim 2023

YÖNAR/MU'2023 Sempozyumu Tematik Kitabı Yayınlandı

Yönetim Araştırmaları / Mühendislik Uygulamaları 2023 (YÖNAR/MU'2023) Sempozyumunda sunulmuş davetli çalışmaların oluşturduğu AKILLI TOPLUMA GEÇİŞTE REKABET ZİNCİRLERİ adlı tematik kitap için tıklayınız.

 

AKILLI TOPLUMA GEÇİŞTE REKABET ZİNCİRLERİ

Editörler: Prof. Dr. Semra Birgün, Prof. Dr. Kemal Güven Gülen Doç. Dr. Atik Kulaklı, Dr. Yıldız Şahin, Dr. Kıvanç Onan 505 s., 160x240 mm Kaynakça var, dizin yok. E-ISBN: 978-625-6552-57-9

Yönetim Araştırmaları Derneği (YÖNAD) olarak iki yılda bir düzenlediğimiz Yönetim Araştırmaları/Mühendislik Uygulamaları (YÖNAR/MU) Sempozyumu sonrasında sempozyumun teması ile ilgili bir kitap yayınlamaktayız.  Kitabımız, YÖNAR/MU’2023 sempozyumunda sunulan çalışmalar arasından davet edilen  ve “Akıllı Yaşam”, “Sürdürülebilir Tarım ve Çevre” ve “Yönetim Uygulamaları” bölümleri altında gruplandırdığımız değerli çalışmalardan oluşmaktadır.

İlk defa YÖNAR/MU’2023   sempozyumunda ileri sürülen ve sempozyum temasında yer alan “Rekabet Zincirleri” kavramı kitabımızda ayrıca takdim edilmiştir.

Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde; bilime katkı sağlaması amacı ile yeni bir kavram sunmakla üzerimize düşen görevi yapmanın hazzını yaşarken kitabımızın okurlarımıza yol gösterici ve faydalı olmasını temenni ederiz.