Geçmişten Bugüne Doğuş

Gizlilik

Gizlilik İlkesi

Doğuş Üniversitesi web sitesine hoş geldiniz. Erişim sağladığınız bu web sitesi Doğuş Üniversitesine aittir ve web sitesindeki tüm içeriklerin sahibi Doğuş Üniversitesidir. www.dogus.edu.tr adresindeki tüm bu içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde ve başka ülkelerin benzer yasalarınca korunmaktadır. Bu web sitesinde yer alan fikir ve sanat eserlerinin hem yaratıcısı hem de kullanıcısı olan Doğuş Üniversitesi, bu hakların kullanılması, korunması ve geliştirilmesi konusunda özen ve hassasiyet göstermektedir.

Doğuş Üniversitesi’ne ait olmayan 3. şahıslara ait içerikler ise yasalar ile uyum içerisinde anlaşmalar ve özel sözleşmeler çerçevesinde web sitemizde yer almaktadır.

Tüm ziyaretçiler ticari olmayan kişisel kullanıma bağlı amaçlar çerçevesinde www.dogus.edu.tr adresinde yer alan materyalleri izleyebilir ve makul ölçüde indirebilir. Ancak bu içeriklerin kopyalanarak farklı kurumlara / kişilere ait web siteleri üzerinden çevrimiçi olarak yayımlanması, sistematik biçimde indirilmesi ve depolanması kesinlikle yasaktır ve böyle bir durum oluşması halinde ilgili kişiler / kurumlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır.

Bu gizlilik politikası www.dogus.edu.tr sitesi için hazırlanmış olup yalnızca bu domain ve bağlı diğer alt domainler için kullanıcılara koruma sağlamaktadır. Doğuş Üniversitesi bu site haricindeki sitelere ve bu sitede linki paylaşılmış olan diğer sitelere ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

 Doğuş Üniversitesi İnternet Sitesi Gizlilik İlkesinin yeterli veya uygun olmadığını düşünen kullanıcıların bu siteyi kullanmaması tavsiye edilir. Sitenin kullanılması hâlinde Doğuş Üniversitesi İnternet Sitesi Gizlilik İlkesi kabul edilmiş sayılır.

www.dogus.edu.tr adresini ziyaret eden kişilerden site üzerindeki formlar aracılığıyla alınan kişisel bilgiler ise  (isminiz, elektronik posta adresi, yaşanılan ülke ve şehir bilgilerini, telefon numarası ve sair kişisel veriler) Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında koruma görecek olup üçüncü kişilere  satılmayacak, kiralanmayacak  veya hiçbir şekilde kullandırılmayacaktır.

Doğuş Üniversitesi web sayfası içeriklerinin izinsiz kopyalanması, yayılması/çoğaltılması gibi ihlalleri bize bildirmeniz için iletişim adreslerimiz aşağıdaki gibidir:

Adres: Esenkent Mh, Nato Yolu Cd No: 265, 34775 Ümraniye / İstanbul 

E-posta: info@dogus.edu.tr

Tel: 444 79 97

 

 

.