Üniversite Sekreterlikleri ve Özel Kalemler

Özel Kalemler

Ad SoyadUnvanE-Posta
Emel ÇAKMAZMütevelli Heyeti Başkanlığı Özel Kalemiecakmaz@dogus.edu.tr
Nevin DEMİRCİRektörlük Özel Kalemirektor@dogus.edu.tr
Çiğdem KATIRCIOĞLURektör Danışmanı Asistanıckatircioglu@dogus.edu.tr

Üniversite Sekreterlikleri

Ad SoyadUnvanE-Posta
Pınar KAYHAN UNUTUR
Fakülte Sekreterleri Koordinatörüpkayhan@dogus.edu.tr
Edanur KILIÇ
Fakülte Sekreter Yardımcısıekilic@dogus.edu.tr

Fakülte Sekreterlikleri

Ad SoyadUnvanE-Posta
Hilal TOKSÖZMühendislik Fakültesi Sekreterihtoksoz@dogus.edu.tr
Seray CEVHERİİktisadi ve İdari Bilimler V. Fakülte Sekreteriscevheri@dogus.edu.tr
Ebru SEVİMLİ
Hukuk Fakültesi Fakülte Sekreterieyorudu@dogus.edu.tr
Zuhal SEVENFen-Edebiyat Fakültesi Sekreterizseven@dogus.edu.tr
Yağmur EKİZOĞLUSanat ve Tasarım Fakültesi Fakülte Sekreteriyekizoglu@dogus.edu.tr

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

Ad SoyadUnvanE-Posta
Meltem ÜÇKARDEŞSağlık Bilimleri Yüksekokulu Sekreterimuckardes@dogus.edu.tr

Meslek Yüksekokulu

Ad SoyadUnvanE-Posta
Seda KILIÇMeslek Yüksekokulu Sekreteriskilic@dogus.edu.tr
İrem KÖSEERMeslek Yüksekokulu Sekreter Yardımcısıikoseer@dogus.edu.tr
Pınar VEZİRMeslek Yüksekokulu Sekreter Yardımcısıpvezir@dogus.edu.tr

Yabancı Diller Birimi

Ad SoyadUnvanE-Posta
Özge ŞEKER KARABULUTYabancı Diller Birimi Sekreterioseker@dogus.edu.tr

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü

Ad SoyadUnvanE-Posta
Selin ÜNALLisansüstü Eğitim Enstitüsü Sekreterisunal@dogus.edu.tr
Aslı ŞENTeknik Programlar Uzmanıasen@dogus.edu.tr